baby-israel תינוקות
תינוקות אודות אתר תינוקות אתרים - רפואת תינוקות פרסום אתרים אינדקס אתרים תינוקות
תפריט אתר תינוקות
תינוקות
חדרי תינוקות
מוצרי תינוקות
פעילות לתינוקות
תינוקות בחדשות
תינוק מתוק שלי
עגלת תינוקות
עיסוי תינוקות
רפואה משלימה
קנדידה
תזונת תינוקות
כסאות אוכל
אינדקס אתר תינוקות
חדשות עוד כתבות
עיצוב חדרי תינוקות

כיום, יש מודעות רחבה מאד להשקעה בתכנון של חדרי תינוקות. הורים רבים מבינים, כי החדר שבו התינוק יגדל, הוא הרבה יותר מחדר שבו הוא יבלה שנה או שנתיים – זה החדר שבו הם הולכים להעביר את רוב חייהם, עיצוב חדרי תינוקות או חדר ילדים. האם כדאי ?עיצוב חדרי תינוקות


כיום, יש מודעות רחבה מאד להשקעה בתכנון של חדרי תינוקות. הורים רבים מבינים, כי החדר שבו התינוק יגדל, הוא הרבה יותר מחדר שבו הוא יבלה שנה או שנתיים – זה החדר שבו הם הולכים להעביר את רוב חייהם, פעמים רבות עד שהם מגיעים לבגרות ועוזבים את הבית. אולם כרגע לא נקדים את המאוחר, ונתמקד במחשבה איך לתכנן חדרי תינוקות בצורה מוצלחת. חדרי תינוקות צריכים בראש ובראשונה להיות בטיחותיים – התינוק שלנו צריך סביבה שבה הוא יוכל לזחול, לעמוד, ללכת ולרוץ בחופשיות. השנה הראשונה בחיי התינוק היא קריטית במיוחד, ולכן חשוב לתכנן את החדר בצורה שתעודד אותו לפעול ולהתפתח, ועדיין תהיה בטוחה בשבילו. אגב, הבטיחות צריכה גם להיות למענכם – פעמים רבות אנחנו כהורים קמים באמצע הלילה לטפל בתינוק, וכאשר החדר חשוך, חשוב שהמשטח יהיה נטול הפרעות, כך שלא יגרם נזק.

צביעת חדרי תינוקות
כמו בכל חדר בבית, גם חדרי תינוקות מתחילים בסופו של דבר בדבר בסיסי אחד – הצבע של הקירות. צבע הקירות הוא זה שמכתיב את האופי הכללי של החדר כולו, והדבר חשוב מאד בתכנון של חדרי תינוקות, שכן פעמים רבות מדובר בחדר חדש לחלוטין שעוד לא עשינו בו שימוש. מכיוון שמלאכת הצביעה דורשת שהחדר יהיה ריק מכל חפץ, פעמים רבות העיצוב של חדרי תינוקות מתחיל למעשה משלב הצביעה, ועל פי הקירות אנחנו ממשיכים לעצב את שאר החדר. היום, יש מגוון רחב מאד של צבעים עבור חדרי תינוקות. כמובן שאפשר לבחור צבעים קלאסיים, כמו ורוד בייבי או שמנת, אבל יש צבעים נוספים שאף הם עדינים, ולכן מהווים בסיס מוצלח עבור חדרי תינוקות. בין הצבעים הללו ניתן למנות את צבע המנטה, צבע לימון, משמש או ירוק פיסטוק – כל אלה מונחים שאנחנו מכירים בעיקר מתחום האוכל, אבל הם גם צבעים מצוינים עבור קירות של חדרי תינוקות.

חדר תינוקות לחדר ילדים
חדרי תינוקות, באופן טבעי, הם זמניים – התינוק שלנו גדל, והוא יצטרך בהמשך חדר שיתאים עבורו. תכנון חכם של חדרי תינוקות הוא תכנון שחושב כמה צעדים קדימה – איך נוכל בעתיד לשדרג בקלות את החדר של התינוק, ולהפוך אותו אל חדר ילדים תוסס ושמח? ראשית, חשוב להגיד שהרבה פעמים אין צורך בשינוי גדול כדי להפוך חדרי תינוקות לחדרי ילדים, אם מתכננים אותם נכון. גווני הצבעים יכולים להתאים גם לילדים, ואפשר להוסיף קישוטים על הקיר של דמויות שילדים אוהבים – כך התינוק נהנה מהגירויים הצבעוניים והשמחים, וכאשר הוא גדל ומכיר את הדמויות – הוא רוצה להשאיר אותן על הקיר. גם הארון יכול לשמש את התינוק לכשיגדל, אם הוא מעוצב בצורה נכונה, עם מדפים שגם לילד יכול להיות נח לגשת אליהם. כך, תכנון חכם של חדרי תינוקות, יכול לשמש אתכם לעוד שנים רבות.


עיצוב חדרי תינוקות והבדלים
כאשר נולד תינוק חדש במשפחה - זו חגיגה שלמה של אושר ואהבה מיידית. ולחגיגה הזו נוספת עוד אחת - רכישת מוצרי תינוקות במיוחד אם זה תינוק ראשון במשפחה. אז רצתם ובררתם ורכשתם אפילו עוד לפני הלידה המיוחלת מוצרים לתינוק החל ממיטת תינוק, וכדאי שתעמוד בתקנים המחמירים ביותר ועד מצעים לתינוק, ביגוד, מוצרי הגיינה עגלת תינוק מנשא תינוקות ובעצם מה לא ? . חלקכם אף טרח להכין חדר אישי פרטי עבור התינוק, ולא עולם בחרו לעצב את החדר על ידי מומחים אלא באופן עצמאי. לכל אם ואב טעמו האישי ואין על כך ויכוח, יש שיבחרו עבור הבן מראה שמימי ויש שיעדיפו עבור תינוק זכר חדר וריהוט בגוונים של תכלת, לרוב חדר של תינוקות מעוצב בוורוד, אם כי ישנם לא מעט ששילבו צבעים של סגול כחול ותכלת - שיהיה צבעוני. אין עוררין כי ההורים יודעים מה טוב עבור הרך הנולד שלהם וגם אם אינם מומחי עיצוב חדרי ילדים, יהיו מרוצים ומסופקים עד אין ערוך מהתוצאה של פרי אומנותם. אולם ישנם לא מעט מעצבי חדרים אשר מומחיותם-אומנותם. הם מציעים עיצוב חדרי תינוקות וגם חדרי ילדים בשילוב של ציורי קיר, הדבקה אומנותית של מדבקות המציגות דמויות חביבות של ברווזים ציפורים פרחים וכדומה. אל אחדים מהם ניתן לפנות עוד לפני רכישת ריהוט לחדר של התינוק כגון מיטת תינוק או ארון ושידה אשר יתאימו לקו האומנותי היחודי של החדר. אחדים יודעים לעצב מנורה לחדר תינוקות כולל תאורה מתאימה ואחרים יתאימו וילונות לחדר עם או בלי איורים שונים. הכל כדי שיהיה נעים לתינוק לשהות בחדרו, וישרה אווירה של רוגע ונועם. עיצוב חדר תינוק על ידי מעצבים אינו זול כלל אולם אפשר לאתר מעצבת או מעצב מתחילים אשר לא יגבו מכם מחיר גבוה ובלבד שתתנו להם את הקרדיט של העיצוב כולל צילום התוצאה המרשימה בכדי להציגה לפני הלקוחות הבאים אשר מן הסתם ישלמו את המחיר המלא. אנו כאן עורכי אתר תינוקות נשתדל להציג כמה שיותר מעצבים ואומנים של חדרי תינוקות ולתת לכם את חופש הבחירה
2008-09-23

 
 

 
תינוקות  | צור קשר |  הוסף למועדפים |  תקנון אתר תינוקות

אתר תינוקות ישראל - כל הזכויות שמורות