baby-israel תינוקות
תינוקות אודות אתר תינוקות אתרים - רפואת תינוקות פרסום אתרים אינדקס אתרים תינוקות
תפריט אתר תינוקות
תינוקות
חדרי תינוקות
מוצרי תינוקות
פעילות לתינוקות
תינוקות בחדשות
תינוק מתוק שלי
עגלת תינוקות
עיסוי תינוקות
רפואה משלימה
קנדידה
תזונת תינוקות
כסאות אוכל
אינדקס אתר תינוקות
התינוק שלי עוד כתבות
תינוק שלי מתוק

אמא כותבת על תינוק מתוק שלה עם הרבה רגעים של מתיקות חן ומעט הומור.התינוק שלי מאת ח. אמא לא טריה של תינוק מתוק.

כאמא לא טריה לתינוקות כבר חוויתי את דרך המלך בגידול של פעוטות עוד מרגעי התחלת ההריון כאשר הנה ידעתי כי משהו כאן מתרחש לי בבטן ולא רק שם, גם הראש פעל על רמה לא נמוכה של התרגשות והלב , אוי הלב פעם בום בום בקצב תופים מתוך התרגשות נפעמת לקראת חיים חדשים שהם חלק ממני מתוכי מליבי ומנשמתי. תינוק ראשון חוויה מעצימה שאין כמותה. רגעים לא מעטים של אושר ולעיתים וסיפוק חוויתי כאשר התחלתי להבחין בבטן אשר מתחילה לבצבץ מעל קו המכנסיים, וכיצד היא הולכת ותופחת מיום ליום מזכירה לי את אשר אמרה לי חברתי שתחייה שלא הכל וורוד בתהליך ההריון והבחילות אשר גוררות איתם גם הקאות לעיתים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום עד אשר המתוק הקטן יפציע החוצה ויביט בי בעיניים הקטנטנות שלו ויקפוץ את ידו הקטנה ויאחז בי כמלאך המשווע לחום אהבה חיבוק והסברים מה קורה פה ? איפה אני ? ולמה הוציאו אותי מהבריכה החמימה והנעימה בה שחיתי לי מאושר ונינוח, אם כי לפעמים דאגתי לתת בעיטה או שתיים כאשר זללת לא מעט שוקולד. לא התכוונתי להכאיב רק רציתי שתדעי שאני כאן בתוך תוכך - ממש ברחם ורק שיניתי תנוחה לשהיה נוחה יותר. אז הנה אני בהריון לא ראשון שוב חובה את רגעי הקסם של בריאה והתחדשות בקירבי, מקיאה פחות ונוטה למיעוט אמוציות של תגובות מהסביבה הקרובה של החמות עם קריאות של וואי את בהריון שוב פעם איזה כיף לך ממתי ואיך ולמה. ואיזה בטן צמחה לך כל כך מהר והכי מרזיג זו הפקידה שמרעננת את זיכרוני שאחרי הלידה צריך לרזות ולחזור למימדים נורמליים ממש כמו לפני כמה חודשים עם גיזרה דקה יותר. נשמה טובה - תביטי על עצמך את עוד לפני הריון ראשון ובהחלט יכולה להתמודד איתי בתחרות של מי יותר דבה... זו את הרווקה הצעירה שממש חסרת חברות קרובות כי הן לא בוטחות בך ולא ששות לנהל איתך שיחות או חברות בגלל חוסר טאקט.

לי טוב ככה , טוב ומאושרת עד כדי שמחה בלב שהנה המשפחה מתרחבת כמו שרציתי עם הרבה ילדים שמתרוצצים סביב וקוראים לי אמא, באים ומחבקים אותי ואת הבטן העגלגלה מטים אוזן צמודה ומאזינים לפעילות שיש בפנים וגם לפעמים שומעים ולומדים מהי פעילות מעיים של אמא. מתוקים. תינוק מתוק שלי אני ואבא מצפים לך כאן בחוץ יחד עם האחים שלך הסקרנים שכבר מתכננים איך ישחקו איתך, מה ילמדו אותך ואפילו חוסכים חלק מדמי הכיס שלהם לקנות לך מתנות. קטנטן של אמא נוח לך וגדל התעצם והתחזק עד הרגע שבו תפציע לעולם אל חיקי, תינוק ממני את כל האהבה שאני יכולה לתת כאמא שכבר מנוסה. החדר שלך מוכן כבר לקראתך, ואבא כבר מתכנן שתהיה רופא או מהנדס - הוא התבלבל מעט כי זה התפקיד של האמא הפולניה להכריז מה תעשה כשתהיה גדול. לא איכפת לי שצריך לקום בלילה אליך כשאתה בוכה או יש לך חום ואתה חסר שקט. ההיסטריה תהיה קטנה יותר כשנחוש אל רופא המשפחה לדרוש מרפא לכאביך ולרוב עם הרבה חמלה ודאגה. ממתינה לראות אותך מטופף ברגליך הקטנות את הצעדים הראשונים, מתנדנד נופל וקם עם חיוך של אושר ממיס לבבות, חוקר ומשחק בצעצוע בודק והופך ומנסה להבין מה זה - ובעיקר האם זה טעים ואפשר לאכול את זה, לא רק את הצעצוע כמעט כל פריט גם את הכרית. וכשתתעיף ותרצה לנוח תנום לך את שנת היישרים שלך עם עיניים קטנטנות עצומות ועם שפתיים וורודות המוצצות את המוצץ שאינו מש מפיך. אני כבר מדמיינת כיצד תתכרבל לתנוחת עובר תחת השמיכה החמימה עם שתי ידיים האוחזות את המוצץ קרוב לפיך פן חס וחלילה מישהו יחמוד את המוצץ ממך. ממתינה לך - אמא של תינוק מתוק וכבר מאוהבת בך.

המאמר מובא כלשונו ומפורסם כמות שנישלח אלינו למערכת ולפי בקשת הכותבת להשאר אנונימית - פורסם באתר תינוקות www.babyisrael.co.il   . כל הזכויות שמורות.

 
2009-03-01

 
 

 
תינוקות  | צור קשר |  הוסף למועדפים |  תקנון אתר תינוקות

אתר תינוקות ישראל - כל הזכויות שמורות